Výroba váh na mieru

Váhy na mieru

Firma Brutto sa zaoberá výrobou všetkých typov váh a vážiacich zariadení od roku 1993. Ponúkame vám výrobu a servis obchodných váh a technologických váh.

Obchodné váhy

Obchodné váhy sú určené pre váženie v obchodnom styku – je na základe nich uskutočňovaná fakturácia. Obchodné váhy certifikuje Slovenská legálna metrológia a vystavuje certifikát o úradnom overení váhy.

Technologické váhy

Naša firma vyrába a ponúka aj technologické váhy, ktoré slúžia na informatívne váženie – nie je podľa nich možné faktúrovať. Technologické váhy nie je možné úradne overiť. Pri tomto type váh naša firma uskutoční kalibráciu váhy a vydá kalibračný protokol.

Servis, overenie a kalibrácia

Zabezpečujeme aj servis váh, overenie váh a kalibráciu váh . Servis, alebo ciachovanie váh je možné uskutočniť priamo u vás v prevádzke, alebo je taktiež možné, u menších váh, zaslať nám ju kuriérom, alebo priniesť osobne. Pre objednávku servisu, alebo overenia váhy nás prosím kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Ak by ste mali záujem o iné priemyselné váhy, ako napríklad váha pod zásobník, vážiaci dávkovací systém, prípadne o priemyselné váhy iných typov, prosím, kontaktujte nás. Radi vám poradíme optimálny variant priemyselnej váhy pre vaše potreby.

Prerábky mechanických váh na elektronické

Vyrábame nielen digitálne váhy, ale realizujeme aj prerábky mechanických váh na elektronické – hybridné váhy.

 

Všetky váhy sa vyrábajú podľa požiadaviek zákazníka tak, aby spĺňali požadované vlastnosti.

Brutto s.r.o.
Výrobca váh a vážiacich systémov

Adresa:
Trnavská cesta 913
926 01 Sereď
  • Tel.: 031 789 28 30, +421 31 789 28 30
  • Fax: 031 789 13 71, +421 31 789 13 71
  • Email: brutto@brutto.sk
Made by graficke studio